OS/2 a eComstation : os/2.cz Fórum
Fórum o OS/2 a eComstationu
os2.cz Forum
Zmena fungovani diskuzniho fora
Autor: fipa (IP zalogováno) admin
Datum: 21 July, 2005 19:52

Zdravim,

jak jsme se dohodli nize, aktivoval jsem v tomto foru moznost zasilani prispevku pouze pro zaregistrovane. Pokud tedy chcete poslat do fora jakykoliv prispevek, nejdrive se zaregistrujte.

Diky za pochopeni,

Filip Molčan
-- homepage.mac.com/fipa - o tučňácích, ďáblících a lidech

Upraveno 5 krát. Naposledy upravil fipa (15.08.2005 12:46)

Re: Zmena fungovani diskuzniho fora
Datum: 22 July, 2005 07:00

A jak jste si urcite vsimli, mame tu i novou verzi fora, premek udelal upgrade kvuli bezpecnosti i funkcnosti, doufam, ze se libi  smiling smiley.

Fipa

Autor: supr (IP zalogováno) admin
Datum: 22 July, 2005 09:24

tak i rss kanaly pro cely forum nebo jednotliva vlakna je zpet smiling smiley

Autor: Martin Mintal (IP zalogováno)
Datum: 22 July, 2005 09:32

Slava, zaregistroval jsem se wink

M.

Autor: Radek (IP zalogováno)
Datum: 22 July, 2005 10:23

Buch, buch, buch! Jsem strýc balvan a budu s vámi bydlet grinning smiley Trochu jsem zápasil s registrací, ale to vás nespasilo.

Hezké, líbí se smiling smiley Mám (zatím!) jen dvě malé poznámky:

(a) Registrace: Jedna registrace je do os2.cz na hlavní stránce, druhá je do fóra. Trochu to mate, není-li jasně řečeno, která je která a k čemu je. Možná by to chtělo lépe popsat a explicite upozornit uživatele, že fórum bude moct používat až po konfirmačním emailu.
(b) Ksichtíky. Všiml jsem si, že "supr" prošel, Martin ne. Já podle "náhledu" asi prošel smiling smiley Možná přidat "galerii" ksichtíků, odkud by se ksichtíky vybíraly myší? Také není jasné, jak se vrátit z "náhledu" zpátky na thread. Pravda, moc jsem to nezkoumal, abych nepřišel o zprávu.

Autor: Robert Vilhan (IP zalogováno)
Datum: 22 July, 2005 10:37

Zdravim priatelov OS2 a ecomstation, registracia prebehla bez najmensich problemov. Mal by som jednu prosbu na adminov portalu: neslo by opravit nefukcne linky v menu os2.cz, resp. doplnit na nove zaujimave? Prosim neberte to ako provokaciu, lebo to tak nemyslim.
R.

Datum: 22 July, 2005 11:20

Zdravím,

linky by bylo potřeba upravit a aktualizovat...wink

Nenašel by se nějaký dobrovolník? Je to jen textový soubor se seznamem linků a jejich popisků...

Hezký den,

Filip Molčan

Autor: icebearsoft (IP zalogováno)
Datum: 25 July, 2005 13:35

Na URL [hroch486.icpf.cas.cz] mám vlastní kontrolor odkazů, můžete jej použít ke kontrole.

Z. Wagner

Datum: 14 September, 2005 14:47

Jen mam obcas ponekud problemy vysledovat, kdo komu odpovida na ktery prispevek. Da se nekde zapnout nebo ziskat stromova struktura odpovedi podobna tomu, jaka byla dostupna na starsim "phoru"?

M.

Datum: 14 September, 2005 14:49

Jsem trubka  smiling smiley Nejdriv brblam a az potom si projdu nastaveni. Takze jakobych nic v predchazejicim prispevku nerekl! wink

M.

Datum: 14 September, 2005 18:01

smiling smiley)

Filip Molčan

Autor: xhajt03 (IP zalogováno)
Datum: 15 September, 2005 09:42

Uprimne receno, prestoze ja jsem toto nastaveni nasel uz drive, rychle jsem ho zase vypnul, protoze pri cteni obsahu pak zobrazuje na jedne strance pouze jeden prispevek (takze pokud si chci najit kontext, musim predchozi prispevky otevirat postupne)... :-( Takze jsem (s konzervativnim brblanim o nevyhnutelnosti "pokroku" - byt jen v duchu wink ) na hierarchii rezignoval. Nicmene, pokud by to nejak slo vyresit, urcite bych se nezlobil. wink

T.

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelé (Administrátor)
This forum powered by Phorum.