OS/2 a eComstation : os/2.cz Fórum
Fórum o OS/2 a eComstationu
os2.cz Forum
OS/2 Ke stáhnutí
Autor: tazman (IP zalogováno)
Datum: 11 November, 2005 11:48

Našel jsem web kde nabízejí různé verze OS/2 ke stáhnutí. Nojo, ale nevím jestli není trestný o tomto webu informovat. yawning smiley) Ať žije demokracie a svoboda projevu že yawning smiley)

Re: OS/2 Ke stáhnutí
Autor: lcerny (IP zalogováno)
Datum: 11 November, 2005 14:48

Rekl bych, ze kdyz neni zadna verze OS/2 uvolnena jako freeware, tak je i vlastni sireni/nabidka ke stazeni nelegalni.

Takze ted je na Vas, do ktereho fora tuto informaci zverejnite. smiling smiley

No a mi ostatni si v poklidu budeme provozovat sve stavajici legalni systemy vcetne naroku na podporu ...

Takova Warp 4 - novinarska verze funguje zcela stabilne ...

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lcerny (11.11.2005 14:50)

Autor: jkacer (IP zalogováno) admin
Datum: 11 November, 2005 16:15

tazman napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Našel jsem web kde nabízejí různé verze OS/2 ke
> stáhnutí. Nojo, ale nevím jestli není trestný o
> tomto webu informovat. ) Ať žije demokracie a
> svoboda projevu že )

Informovat o něm určitě trestný nebude, pokud nebudeš nikoho navádět, aby odtamtud stahoval  smiling smiley

Dokonce si myslím, že v ČR možná ani není trestný to stahování, nýbrž to vystavování. (Asi jako u drog.) Ale to jsem jen někde četl/slyšel v článku o P2P sítích a nevím, nakolik je to pravda. Ale to užívání potom...???

Jarda

Autor: Martin Mintal (IP zalogováno)
Datum: 12 November, 2005 10:44

Takze to bude chtit neco jako: "Server s OS/2 ke stazeni NENI na adrese [url]http://[/url]....... K dispozici tam NEJSOU verze v1, v2, v3..." wink

Martin

Autor: tazman (IP zalogováno)
Datum: 15 December, 2005 19:32

No konečně. Dal bych sem link už dávno, ale hoši ten server celkem rádi a často stěhují. Povedlo se mi najít pevnou URL (redirector) takže to jede za všech okolností. Každopádně všeobecně zajímavý webík. Informace o všem možným. yawning smiley))

[www.winworld.vze.com]

(s)mějte se.

taz

P.S.: Rozhodně jsem nechtěl a ani nechci někoho navádět ke stahování. Krom toho jak jsem zjistil vlastně v důsledku není o co stát yawning smiley)

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelé (Administrátor)
This forum powered by Phorum.