OS/2 a eComstation : os/2.cz Fórum
Fórum o OS/2 a eComstationu
os2.cz Forum
Prùšvih
Autor: Radek (IP zalogovno)
Datum: 1 August, 2007 11:26

Poøídil jsem si notebook. Ještì ho nemám v ruce, ale už je na cestì  smiling smiley Vybíral jsem ho tak, aby mìl slušnou grafiku a hlavnì - aby pro ní existoval os/2 video driver. Notebook má tedy ATI Mobility Radeon X700 (žádný "onboard video chip"), to SNAP umí. Až sem v poøádku.

Teï koupit SNAP, je potøeba verze 3.x kvùli widescreenu (1920x1200). SNAP nelze koupit, protože byl prodán. Jak se øíká "jsem namydlenej". Co s tím? Ještì se mi podaøilo stáhnout 3.1.8 pøes FTP, ale klíè nemám a, jak se zdá, nebudu mít.

Ví nìkdo o nìjakém øešení? Technická data toho notebooku: Sony Vaio bx297xp, Pentium-M 2 GHz, 2G RAM, 200G disk, ATI Mobility Radeon X700 (video karta, ne chip), WUXGA 1920x1200. V souèasné dobì mám eCS 1.1, software sbscription service nemám.

Re: Prùšvih
Autor: lcerny (IP zalogovno)
Datum: 1 August, 2007 12:51

Domnivam se, ze SNAP 3.1.x (konkretni build ted nevim) je a bude soucasti eCS2.0. Resenim by tedy bylo alespon zkusit eCS2.0RC - kdyz budes hledat, najdes i bez pristupu k SSS ...

Rano jsem mluvil s Fipou a zkusi se obratit jeste na Serenity. Pokud se nepletu, pak maji podepsanu smlouvu o dalsim vyvoji os/2 verze ... nezávisle na prodeji SNAPu.

Dlaší možností je zkusit juknout na Panorama Vesa driver

Autor: Radek (IP zalogovno)
Datum: 1 August, 2007 13:30

Jo, to znamená 1.2, pokud vím, tak na klíè k 1.1 se 2.0rc instalovat nedá. Nebo snad dá? Dobrá, koupím 1.2, to pøežiju. Mezitím se pokusím hledat.
Stran té Panoramy, ta je také jen na SSS - nebo mám také hledat?
hajekATvuvDOTcz

Autor: lcerny (IP zalogovno)
Datum: 1 August, 2007 15:12

Hmmm, zase SSS ...
Skoro to vypada nekupovat eCS1.2, ale pouze SSS pro eCS. Tim se dostanete k eCS2.0 bude-li hotova behem 12 mesicu a soucasne k vecem dostupnym jen pro majitele SSS ...

Pro instalaci 2.0 je potreba 1.2 klic ...

Autor: Andrej Gavac (IP zalogovno)
Datum: 1 August, 2007 18:34

Zdarec,
ozvi sa mi na MAIL alebo ICQ !

Jabber: andy1000@jabber.cz (nie je mail)

Bohuel, do tohoto fra mohou pispvat pouze pihlen nvtvnci.
Online uivatel (Administrtor)
This forum powered by Phorum.