OS/2 a eComstation : os/2.cz Fórum
Fórum o OS/2 a eComstationu
os2.cz Forum
Dozvuk Warpstocku 2007 - Thawte Web of Trust
Autor: jkacer (IP zalogovno) admin
Datum: 23 November, 2008 20:57

Dobrý den všem,

doufám, že si ještì všichni pamatujete moji prezentaci z loòského Warpstocku v Mladé Boleslavi ohlednì podepisování a šifrování emailù pomocí certifikátù.

S radostí vám oznamuji, že jsem se právì stal notáøem sítì Thawte Web of Trust a mohu tedy fyzicky ovìøovat identitu osob, které jsou zaregistrovány ve Thawte Web of Trust. Po ovìøení vám mohu pøidìlit na konto až 10 bodù (èasem toto poroste). Pokud nasbíráte celkem 50 bodù, mùžete si u Thawte zažádat o uvedení vašeho skuteèného jména ve všech mailových certifikátech, které vám budou vydány.

Fyzicky zøejmì zaènu ovìøovat v únoru v nových kanceláøských prostorech na Praze 4 blízko metra Budìjovická. Veškeré informace ještì umístím na web a dám sem link.

Jarda

Re: Dozvuk Warpstocku 2007 - Thawte Web of Trust
Autor: lcerny (IP zalogovno)
Datum: 24 November, 2008 08:18

Tak to gratuluju !
Jaké máš podmínky a sazby? Až se objevím v Praze, stavil bych se. Nìjak zaèít musím smiling smiley

------------
Jabber: lcerny@jabbim.cz
Web: [www.lcerny.cz]

Datum: 24 November, 2008 09:45

Sazba: zdarma; podmínky jsou identické s tìmi, co požaduje Thawte. Vytvoøím o tom stránku, na ní bude odkaz u mého jména v seznamu notáøù ve Thawte WoT konzoli.

Jarda

Datum: 24 November, 2008 21:12

Ještì mám dotaz: pøi pokusu o založení free certifikátu dostávám hlášku "Premature end of script headers: step2.exe "
HTTP error 500.

<b>Update: pøi registraci se nesmí použít diakritika ve jménu !</b>

------------

Upraveno 1 krt. Naposledy upravil lcerny (24.11.2008 21:47)

Datum: 24 November, 2008 22:56

Tak pøesnì na tohle mì to taky padalo po dobu cca 1 roku, taky mám háèek ve jménì. Pravidelnì jsem to zkoušel pøibližnì každé 2 mìsíce, až to jednou prošlo i s háèkem. Myslel jsem tudíž, že to opravili, ale teï koukám, že to asi bylo nìèím jiným.

Zkus kdyžtak zalaborovat s tím pøepínaèem kódování, který tam je hned asi na první nebo druhé stránce pøi zakládání úètu. Teï už si fakt nevzpomínám, jestli jsem to pøi tom finálním úspìšném pokusu mìnil anebo ne.

Každopádnì já jsem registrovaný i s háèkem.

Jarda

Datum: 29 November, 2008 14:34

tak jsem se vydal na sber bodu a ulovil jsem prvnich 10 bodiku. asi budu casem potrebovat Jardovo sluzby  smiling smiley

------------

Bohuel, do tohoto fra mohou pispvat pouze pihlen nvtvnci.
Online uivatel (Administrtor)
This forum powered by Phorum.