OS/2 a eComstation : os/2.cz Fórum
Fórum o OS/2 a eComstationu
os2.cz Forum
Dozvuk Warpstocku 2007 - Thawte Web of Trust
Autor: jkacer (IP zalogováno) admin
Datum: 23 November, 2008 20:57

Dobrý den všem,

doufám, že si ještě všichni pamatujete moji prezentaci z loňského Warpstocku v Mladé Boleslavi ohledně podepisování a šifrování emailů pomocí certifikátů.

S radostí vám oznamuji, že jsem se právě stal notářem sítě Thawte Web of Trust a mohu tedy fyzicky ověřovat identitu osob, které jsou zaregistrovány ve Thawte Web of Trust. Po ověření vám mohu přidělit na konto až 10 bodů (časem toto poroste). Pokud nasbíráte celkem 50 bodů, můžete si u Thawte zažádat o uvedení vašeho skutečného jména ve všech mailových certifikátech, které vám budou vydány.

Fyzicky zřejmě začnu ověřovat v únoru v nových kancelářských prostorech na Praze 4 blízko metra Budějovická. Veškeré informace ještě umístím na web a dám sem link.

Jarda

Re: Dozvuk Warpstocku 2007 - Thawte Web of Trust
Autor: lcerny (IP zalogováno)
Datum: 24 November, 2008 08:18

Tak to gratuluju !
Jaké máš podmínky a sazby? Až se objevím v Praze, stavil bych se. Nějak začít musím smiling smiley

------------
Jabber: lcerny@jabbim.cz
Web: [www.lcerny.cz]

Datum: 24 November, 2008 09:45

Sazba: zdarma; podmínky jsou identické s těmi, co požaduje Thawte. Vytvořím o tom stránku, na ní bude odkaz u mého jména v seznamu notářů ve Thawte WoT konzoli.

Jarda

Datum: 24 November, 2008 21:12

Ještě mám dotaz: při pokusu o založení free certifikátu dostávám hlášku "Premature end of script headers: step2.exe "
HTTP error 500.

<b>Update: při registraci se nesmí použít diakritika ve jménu !</b>

------------

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lcerny (24.11.2008 21:47)

Datum: 24 November, 2008 22:56

Tak přesně na tohle mě to taky padalo po dobu cca 1 roku, taky mám háček ve jméně. Pravidelně jsem to zkoušel přibližně každé 2 měsíce, až to jednou prošlo i s háčkem. Myslel jsem tudíž, že to opravili, ale teď koukám, že to asi bylo něčím jiným.

Zkus kdyžtak zalaborovat s tím přepínačem kódování, který tam je hned asi na první nebo druhé stránce při zakládání účtu. Teď už si fakt nevzpomínám, jestli jsem to při tom finálním úspěšném pokusu měnil anebo ne.

Každopádně já jsem registrovaný i s háčkem.

Jarda

Datum: 29 November, 2008 14:34

tak jsem se vydal na sber bodu a ulovil jsem prvnich 10 bodiku. asi budu casem potrebovat Jardovo sluzby  smiling smiley

------------

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelé (Administrátor)
This forum powered by Phorum.