OS/2 a eComstation : os/2.cz Fórum
Fórum o OS/2 a eComstationu
os2.cz Forum
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: eCS RC7 - v pohodě do Virtuálu
Autor: lcerny (IP zalogováno)
Datum: 23 March, 2010 08:58

To rád slyším !
Já nemám VMWare 2.x rád kvůli jeho nafoukanosti. 500-600MB a správa přes web konzoli mi prostě nepřirostlo k srdci. Stejné věci dokážu s VBoxem a s menší režií. Přenášet mezi platformou to taky jde.

OT: Co rodina ? To máš tolik času ještě řádit s tolika verzemi OS2/eCS ?  smiling smiley

------------
Jabber: lcerny@jabbim.cz
Web: [www.lcerny.cz]

Re: eCS RC7 - v pohodě do Virtuálu
Autor: Honza (IP zalogováno)
Datum: 23 March, 2010 21:28

Ahoj Lubo,
vse si delam po volnych chvilkach v noci nebo o volne chvile v praci, domu mam totiz VPNko a CentOS mam bez GUI a jen pro virtual server mam mnoho, mnoho mista tak me 600 MB nijak nevytrhne.
Na data, dokumenty a zalohovani mam "hacknuty" Synology NAS s 1TB diskem, vse s ekonomickou spotrebou ...
A toto vse je na nastaveni "easy" uz skoro hotove, linux jsem instaloval teda po nekolikate a VPN server na nem nakonfigurovat je podle navodu z netu a sikovnym kolegou za zady otazkou chvilky ...
Joo a od noveho roku mam novy router s podporou n-kove site ...

OT: no rodina roste a roste ... Uz stojime na kolinkach a umime rozhoupat cestovni postylku a slintame a slintame a slintame... grin
Jeste ze mam jabkone v Alu provedeni, klavesnici chranenou gumovou "sprckou" a notes je v neoprenovem pouzdre, protoze je to u nas jako u slimaku ... wink

HonzaB

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Honza (23.03.2010 21:33)

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelé (Administrátor)
This forum powered by Phorum.