OS/2 a eComstation : os/2.cz Fórum
Fórum o OS/2 a eComstationu
os2.cz Forum
Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: OpenOffice 3.1.1
Autor: StefanZ (IP zalogováno)
Datum: 3 November, 2009 23:41

To jsem priznam se nezkousel, ale spise by to fungovat nemelo.

Kazdy balicek ma krome sveho jmena jeste interni identifikacni cislo, takze pokud to nebude souhlasit tak by to nemelo fungovat spravne.

Pokusim se vytvorit dalsi cesky balicek misto jineho jazyka nez EN...

Autor: xhajt03 (IP zalogováno)
Datum: 10 November, 2009 09:05

Ad "dalsi cesky balicek" - mysleno k teto verzi OOo a nebo k nejake pristi? Ptam se proto, abych vedel, zda mam na ten dalsi balicek cekat a nebo zda se mam pokouset experimentovat s tim stavajicim.

Diky

T.

Datum: 10 November, 2009 12:59

Noo - bude to jeste ted smiling smiley

Se omlouvam za spozdeni, ale mam toho ted hodne v raci i mimo ni, takze tocvilku trva. Pokusim se dnes vecer smiling smiley

Datum: 11 November, 2009 23:07

Hotovo. Dejte vedet jak to dopadlo.

Testovano: je mozne ted nainstalovat dohromady s EN a prepinat mezi obema jazyky v OOo. Diky za tip! smiling smiley

Datum: 12 November, 2009 01:08

Vyborne, diky, funguje to bez problemu (moje manzelka bude velmi spokojena wink ).

Mimochodem, pokud jde o poznamku ohledne zlutouckeho kone v dokumentu readme - pokud mame oba na mysli stejny dokument, zda se mi byt formatovany spis v UTF-8 nez v MS Windows kodovani (CP 1250). At tak ci onak, zobrazit si ho spravne pod OS/2 neni prilis velky problem (pri prohlizeni ve FC/2 je UTF-8 dokonce detekovano automaticky  smiling smiley ).

Autor: p2k (IP zalogováno)
Datum: 15 April, 2012 23:26

Debaty o open office poněkud utichly jak se dívám. Třeba by někoho zajímalo, zkoušel jsem dobrou náhradu Wordu Excelu a Powerpointu, je to na Windows Live, konkrétně ve SkyDrive lze vytvářet a editovat všechny uvedené typy souborů a to prostřednictvím web browseru. Podotýkám zdarma. Na posledním buildu Firefoxu to běželo skvěle. Google Aps jsem nezkoušel ale taky by snad měly běžet. Zoho snad též. Ten pokrok vidím spíš v tom že se čím dál víc prosazují browserové věci, takže požadavky aplikace na OS půjdou časem stranou a základem bude dobře fungující browser.

Autor: lcerny (IP zalogováno)
Datum: 16 April, 2012 11:32

To už raději virtuální stroj na NB. Pak nenastane situace, že kvůli nefungujícímu netu nebudu schopen upravit nějaký dokument. Cloud moc nemusím, navíc v práci blokujeme přístup na všechna veřejná úložiště jako dropbox, Skydrive,Box.NET apod. Prostě security požadavek ...

------------
Jabber: lcerny@jabbim.cz
Web: [www.lcerny.cz]

Datum: 20 April, 2012 10:08

Ja bych rekl, ze oboji ma sve misto a je dobre vedet, jake moznosti jsou k dispozici (co funguje a co ne). Pokud jednorazove dostanu nejaky dokument, ktery si potrebuji prohlednout (napr. soukrome) a v nainstalovane verzi Open Office mi nefunguje (napriklad na nem Open Office pod eCS pada - to se mi bohuzel obcas stava :-( ), bude pro mne urcite jednodussi vystrelit ten dokument do nejakeho mraku a prohlednout (nebo treba i upravit) ho tam (pokud z OS/2 / eCS funguje) nez instalovat alternativni reseni do virtualniho stroje.

Jdi na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelé (Administrátor)
This forum powered by Phorum.