OS/2 a eComstation : os/2.cz Fórum
Fórum o OS/2 a eComstationu
os2.cz Forum
Keď ma práča zmáha tak ma čaka eCS doma
Autor: jb (IP zalogováno)
Datum: 23 July, 2010 18:17

Je to naprd v poslednej dobe Linux nám tu blbne a to horšie ako Windows. A to len preto lebo sa rozhodlo že sa to zaktualizuje. Tak behám reštartujem, inštalujem a nadávam a pritom viem že je riešenie.
Sú dni keď si vravím za to môže Microsoft že sa musím srat s Windows a väčšinu dni si vravím blby Tovards nech si tém Linux strčí do *****. Sére ma to že Linux už nie je to čo bol a to že ma tendenciu sa opičiť po Windows a aj to že stabilita Linuxu je taká ako keď ja idem domov s dopytov 7 deckov. Keď počujem že zmrzol set to box a k tomu Samsung TV tak mam chuť si to skočiť do okna 10 minúť štartuje televízor a set to box, ktorého jediná vec je prenášať obraz cez ethernet a pritom to konci hromadným padaním tučniaka. Windows pokazia ako vždy užívateľa ale nikde tu nie je eCS a nikto tu ani nevie čo to je.

Re: Keď ma práča zmáha tak ma čaka eCS doma
Autor: p2k (IP zalogováno)
Datum: 26 July, 2010 16:58

Ok, tak sis ulevil, no. Některé dny se prostě nedaří a všechno padá, to známe všichni. Smím vědět jakou distribuci používáš a proč se tak zlobíš na Linux obecně?

Re: Keď ma práča zmáha tak ma čaka eCS doma
Autor: jb (IP zalogováno)
Datum: 27 July, 2010 19:40

p2k napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ok, tak sis ulevil, no. Některé dny se prostě
> nedaří a všechno padá, to známe všichni. Smím
> vědět jakou distribuci používáš a proč se tak
> zlobíš na Linux obecně?

Neznášam ubuntu pre to že je to bugovina a updejty na gentoo nestoja za dobre slovo a len prinášajú problémy. Celí Linux ide dole vodou a to je už nezastaviteľný trend.

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelé (Administrátor)
This forum powered by Phorum.