OS/2 a eComstation : os/2.cz Fórum
Fórum o OS/2 a eComstationu
os2.cz Forum
Warpstock CZ 2010?
Autor: StefanZ (IP zalogováno)
Datum: 26 July, 2010 13:45

Zdarec vsichni.

Bude letos .stock, nebo jmem zas nekde zazdil nejake info? smiling smiley

Stefan

Re: Warpstock CZ 2010?
Autor: jkacer (IP zalogováno) admin
Datum: 26 July, 2010 17:44

Ahoj, nezazdil jsi nic, ale nějak nám mlčí naše moravská sekce, která to má letos na starosti. Teda doufám, že jsme se minule tak domluvili...

-------------------------------
Jarda Kačer

Autor: kuben (IP zalogováno)
Datum: 5 August, 2010 16:00

Moraváci nespí, počítáme s Pavlem Konečným, že bychom to nějak zorganizovali. Kombinace Brno - jižní Morava. Snad to vyjde. Ale asi až začátkem října, dřív budu sotva moci. A někteří ani dřív nechtěli kvůli mateřským povinnostem, pokud se pamatuji. Takže o termínu by se začalo jednat až v září.

Mirek

Datum: 19 August, 2010 14:01

Mimochodem, když Warpstock 2010 zorganizujeme, budou nějaká vystoupení? Navrhnutý termín bude zřejmě kolem půlky října a do té doby není zas tak moc času. Kdo by předběžně něčím přispěl do programu?
Mirek

Datum: 19 August, 2010 22:14

Přiznám se bez mučení, že letos nemám připraveno nic, vůbec nic :-(
Uplynulý rok byl dost hektický a na OS/2 mi skoro nezbyl čas. Ani ten Octave jsem ještě nedoportoval...

Jarda Kačer

Autor: lcerny (IP zalogováno)
Datum: 20 August, 2010 10:09

Jsem na tom dost podobně jako Jarda  smiling smiley
Nicméně něco se najde. Narovinu se přiznám, že jsem se vždy před WS zamyslel, co by se dalo ukázat a pak něco spáchal.

Letos jsem svoji ostrou eCS ještě nezapnul, zbyl mi čas pouze na test eCS20GA ve virtuálu :-o

Z hlavy mě tak napadá

1/ přehled použitelných mail systémů, když už se to tady probíralo s Andym.
2/ "potlach" bez přednášek

Nějaká anketa zajímavých témat by mohla posbírat zvídavé dotazy ?

------------
Jabber: lcerny@jabbim.cz
Web: [www.lcerny.cz]

Datum: 3 September, 2010 14:04

Malý update:

Pokud byste měli zájem, můžu si připravit přednášku o platformě Jazz (https://jazz.net) a nástroji Rational Team Concert (http://jazz.net/projects/rational-team-concert/). V IBM se v současné době RTC nasazuje na všechny projekty, já ho používám už cca půl roku a nemůžu si ho vynachválit. Je to nástroj pro kompletní správu softwarových projektů, který zahrnuje plánování, přiřazování práce a její kontrolu, buildování projektu, testování a reportování chyb, repozitáře kódu, výstupní sestavy a určitě i něco navíc, na co jsem zapomněl. Je to integrovatelné do Eclipse a vývojových nástrojů Rational (Developer, Architect, ...). Minimální verze pro 10 uživatelů je navíc dostupná zdarma.

Bohužel to ale nemá nic společného s OS/2 :-( Nicméně kdyby byl ze strany dalších účastníků zájem, rád si to připravím.

Jarda Kačer

Autor: lcerny (IP zalogováno)
Datum: 3 September, 2010 14:27

Jsem pro, rád se podívám na vývoj a správu projektů. No a když věci pro přednášku nemusí být svázané s OS/2, hned se mi líp přemýšlí, co ukázat  smiling smiley

------------
Jabber: lcerny@jabbim.cz
Web: [www.lcerny.cz]

Datum: 22 September, 2010 10:32

Milí přátelé.
Na [www.os2.cz] je stručná informace o Warpstocku 2010. Hlavní ale je, že už je možné registrovat se. A to hodně spěchá, protože termín je 15. října a já se musím urychleně pokusit zajistit ubytování z pátka na sobotu a Pavel Konečný ze soboty na neděli. Vše další bude postupně upřesněno, sledujte uvedenou stránku. O registraci prosím pokud možno aspoň do úterý 28. 9. 2010.
Na setkání se těší
Mirek

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelé (Administrátor)
This forum powered by Phorum.