OS/2 a eComstation : os/2.cz Fórum
Fórum o OS/2 a eComstationu
os2.cz Forum
Spam na tomto fóru
Autor: jkacer (IP zalogováno) admin
Datum: 26 March, 2014 09:40

Dobrý den všem!

V poslední době se zde začaly objevovat příspěvky se spamem, a to několik za den. Děkuji všem uživatelům, kteří je nahlašují. Po nahlášení se je snažíme co nejrychleji odmazat.

Bohužel jako moderátoři nemáme právo zablokovat uživatele (zřejmě roboty), kteří spam posílají, ani zapnout schvalování nových uživatelů.

Informoval jsem už Blue Point, který fórum provozuje. Filip slíbil, že provedou upgrade softwaru a zavedou buď CAPTCHA anebo schvalování uživatelů.

Do té doby prosím vydržte  smiling smiley

Děkuji za pochopení,
Jarda

-------------------------------
Jarda Kačer

Spam na tomto fóru
Datum: 10 April, 2014 22:12

Dobrý den!

Dnešním dnem bylo zapnuto schvalování nových uživatelů moderátory. Zároveň jsem provedl lehkou čistku v seznamu uživatelů a odstranil ty uživatele, kteří byli zjevně založeni pro spamování.

Doufám, že toto opatření pomůže a spamu se tímto definitivně zbavíme.

Pokud byste narazili na nějaké problémy, oznamte je prosím zde.

Jarda Kačer

5
Autor: JirkaH (IP zalogováno)
Datum: 11 April, 2014 23:43

diky

hlavni stranka
Datum: 3 July, 2014 09:01

Ahoj, neslo by neco udelat jeste s touto hlaskou na hlavni strance?

Citace:
warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/os2.cz/httpdocs/sites/all/modules/i18n/i18ntaxonomy/i18ntaxonomy.pages.inc on line 34.

Re: hlavni stranka
Datum: 3 July, 2014 09:16

Ahoj!

Taky se mi to nelíbí, ale bohužel my nemáme přístup na server (SSH, FTP, ...), nemůžeme konfigurovat Apache ani PHP. Máme všehovšudy moderátorské účty do Drupalu a do fóra.

Fípa by ale mohl zaurgovat v Blue Pointu. Co ty na to, Fípo? Provozuje to vůbec ještě Blue Point? Já jsem se v tom za posledních několik let nějak přestal orientovat  smiling smiley

Jarda

Jarda Kačer

Re: hlavni stranka
Datum: 23 November, 2015 13:09

Fipo?

cestina
Autor: p2k (IP zalogováno)
Datum: 20 June, 2017 12:29

Asi tu nahlidnu obcas jenom ja, ale prosim spravcove fora, neco udelejte s tou cestinou, vubec se to neda cist. Diky smiling smiley

Re: cestina
Datum: 11 July, 2017 18:18

Bohuzel jako spravcove fora mame jen pravo spravovat uzivatele a prispevky, nemame zadnou moznost zasahovat do konfigurace serveru nebo aplikace. Taky me to stve :-(

Server evidentne posila dokument v kodovani Windows 1250, ma to dokonce spravnou hlavicku, ale prohlizec to z nejakeho duvvodu zkousi vykreslovat jako UTF-8. Po manualnim prepnuti na Windows-1250 se mi to ve FF zobrazuje dobre, ale to samozrejme nebude nikdo delat, zvlaste po vykresleni kazde strany.

Priznam se, ze uz ani nevim, kdo tento server vlastne spravuje. Byval to Fipuv Blue Point, ale Fipa tam dle mych informaci uz neni a ja nemam na BP zadne kontakty. Takze jede jaksi samospadem...

Jarda Kačer

Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Online uživatelé (Administrátor)
This forum powered by Phorum.